Kom jij ons team versterken als: Calculator / Junior projectleider

Kom jij ons team versterken als: Calculator / Junior projectleider 28-11-2019

Functie omschrijving:

Als zelfstandige calculator met minimaal 3 jaar ervaring stel je complete inschrijfbegrotingen op. Je vraagt prijzen aan bij onderaannemers en leveranciers en controleert deze op volledigheid. Je beoordeelt de calculatie stukken en signaleert daarbij de risico’s en mogelijkheden. Daarnaast ben je in staat om op basis van een PVE of een schetsontwerp een raming of elementenbegroting op te stellen.
Als junior projectleider zal jij de huidige projectleider assisteren. De taken die hierbij horen zijn veelzijdig. Onder supervisie van een projectmanager zorg jij als Junior Projectleider Bouw ervoor dat het project technisch en organisatorisch tot een goed einde wordt gebracht. Jij bent verantwoordelijk voor de voorbereiding en de uitvoering.
Naast een goed salaris en een uitgebreid pakket aan arbeidsvoorwaarden bieden wij een uitdagende werkomgeving met een grote mate van zelfstandigheid. Je krijgt ruimte voor eigen inbreng en kunt jezelf ontwikkelen in een professionele maar informele sfeer.

Gewenste vaardigheden en ervaring:

- HBO niveau, richting bouwkunde                                                                                    
- Minimaal 3 jaar werkervaring in gelijkwaardige functie.
- Stressbestendig
- Je bent nauwkeurig en gestructureerd
- Neemt initiatief is zelfstandig & kan problemen analytisch benaderen
- Je beschikt over goede communicatie vaardigheden
- Gezonde dosis ambitie
- Je bent cijfermatig goed onderlegd
- Wij zoeken iemand met passie voor bouwen
- Collegialiteit en flexibiliteit vinden wij belangrijk

Stuur je sollicitatie voorzien van CV naar info@bmvv.nl t.a.v. Sijmon van Velthoven.